Strony związane z hasłem 'modelarstwo':

 • Helikoptery RC »

  Modele RC już od bardzo długiego czasu mogą poszczycić się sporą popularnością w wielu różnych krajach na całej kuli ziemskiej. Z tego też powodu wszyscy amatorzy zabawek takich jak samochody RC powinni odwiedzić serwis strafahobby.pl, aby zdobyć jak największą wiedzę na temat modeli, z którymi na co dzień spędzają tak wiele czasu. Serwis ma do zaoferowania wiele informacji dotyczących tych zabawek - znajdziemy na nim wszystko, zarówno samochody jak i samoloty RC, zatem zasoby te przeznaczone są dla każdego fana RC, nie tylko dla amatorów konkretnego ich rodzaju. Jak najbardziej warto jest się z nimi zapoznać, ponieważ rzeczy takie jak helikoptery RC wymagają od swoich użytkowników pewnej, przynajmniej podstawowej wiedzy oraz umiejętności - w przeciwnym wypadku zabawa z nimi może być nawet niebezpieczna. Serwis ten jest więc zdecydowanie warty polecenia dosłownie dla wszystkich osób, które interesują się modelami RC i chcą wiedzieć o nich jak najwięcej, aby zabawa z nimi była dla nich czymś jak najbardziej przyjemnym i relaksującym.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farby modelarskie w sklepie adalbertus »

  W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę farb modelarskich. Marka Lifecolor oferuje 160 barw podstawowych i kamuflażowych oraz kilkadziesiąt zestawów tematycznych do malowania pojazdów, samolotów, okrętów i figurek. Dodatkowo specjalna serią jest Tensocrom - preparaty do wykonywania śladów eksploatacji. Wszytkie produkty Lifecolor sa farbami akrylowymi - bezpiecznymi dla środowiska i użytkownika. Osobną serię stanowi AK-Interactive - olejne farby do wykonywania zacieków autorstwa MiGa Jimeneza z Hiszpanii.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep modelarski modelarstwo drewniane »

  Sklep modelarski z modelami drewnianymi do samodzielnego złożenia. W ofercie znajdziesz setki modeli, i akcesoriów szkutniczych niezbędnych do wykonania repliki historycznego żaglowca czy statku. Dodatkowo w sklepie Modelnet znajdziecie modele plastikowe i kartonowe.

  Data dodania: 08 09 2009 · szczegóły wpisu »