Antykwariaty Podkategoria: Antykwariaty

 • Sklep internetowy Zeta Ars - Księgarnia »

  Zeta Ars zajmuje się sprzedażą reprintów białych kruków, cymeliów, starych map, rycin, grafik itp. Na część wydawnictw znajdujących się w naszej ofercie posiadamy wyłączność sprzedaży. Podejmując decyzję o druku i wprowadzeniu do oferty, staramy się, aby produkt końcowy spełniał kryteria najwyższej jakości przy zachowaniu niewygórowanej ceny.
  Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową. ZETA ARS to zespół ludzi, których łączy wspólna pasja - miłość do literatury i sztuki. Naczelną naszą dewizą jest odkopać, odkurzyć, odświeżyć i upowszechnić to co niedostępne dla zwykłych ludzi, to co zakopane w magazynach, na półkach bibliotek, antykwariatów i muzeów. Cymelia... skarby naszej - i nie tylko - kultury i sztuki, architektury, kartografii, literatury...

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • antykwariat internetowy Cien Wiatru »

  antykwariat internetowy Cień Wiatru (sklep internetowy). oferujemy tanie, dobre książki - jednym słowem tanie czytanie dla wszystkich, RATUJMY KSIĄŻKI OD ZAPOMNIENIA - wygodna wyszukiwarka . zapraszamy do skorzystania z naszej oferty 24h na dobe

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat książki »

  Antykwariat Mit to miejsce dla wszystkich poszukujących ciekawej literatury w dobrym wydaniu. W ofercie sklepu dostępne są pozycje z rożnych dziedzin. Miłośnicy klasyki w specjalnie przygotowanej dla siebie kategorii odnajdą dzieła najwybitniejszych pisarzy w godnych oprawach, rodzice mogę bez obaw zakupić książki dla swych pociech, w zakładce dla dzieci zamieszczane są piękne pozbawione agresji bajki. Na studentów czeka szeroki wybór podręczników akademickich i opracowań naukowych z zakresu nauk społecznych, historii powszechnej, literaturoznawstwa, historii sztuki i kultury. Profesjonalna obsługa, szybka realizacja zamówienia oraz tania przesyłka gwarantują udane zakupy.

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa giełda, antykwariat i księgarnia bookandmore.pl »

  Oferujemy więcej niż inne antykwariaty i księgarnie internetowe.

  Bookandmore.pl - tu znajdziesz, sprzedasz, kupisz !

  Nowe, stare, przeczytane i używane książki, podręczniki szkolne, skrypty akademickie, starodruki, białe kruki, rękopisy, albumy, biografie, książki kucharskie, książki historyczne, książki dla nauczycieli, książki obcojęzyczne, książki dla dzieci i młodzieży, encyklopedie i słowniki, leksykony, atlasy, mapy, poradniki, przewodniki turystyczne, czasopisma, bajki dla dzieci, baśnie, kolorowanki, audiobooki, komiksy i dużo więcej !

  Giełda książek używanych i podręczników to szansa z jednej strony na porządki w domowej biblioteczce a z drugiej na kupienie książek taniej niż w księgarniach.

  Na bookandmore.pl mogą sprzedawać i kupować zarówno firmy jak i osoby prywatne, wstawiając swoje oferty zupełnie bezpłatnie. Bookandmore.pl jest wyspecjalizowaną giełdą i nie działa na zasadach aukcji. Ten wyjątkowy portal ma wiele zalet. Najważniejszą z nich jest możliwość bezpłatnego wstawiania ofert produktów na nieograniczony czas.

  Nowoczesny e-handel na wyspecjalizowanej giełdzie bookandmore.pl !

  Wygodne i bezpieczne zakupy on-line. Oszczędzaj czas i pieniądze !

  Zapraszamy miłośników literatury !

  Handluj książkami na bookandmore.pl !

  Książki nowe, książki stare, książki przeczytane, książki używane !

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • antykwariaty internetowe »

  Dużo ludzi ma w zwyczaju, że kupioną książkę będzie czytać tylko jeden raz, i następnie do niej już nie wraca. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji bywa zajrzenie do jakiegoś antykwariatu i zostawienie tam swoich książek do sprzedaży. Dlaczego zatem antykwariat to najlepsze miejsce na sprzedanie swojego księgozbioru? Historia ich zaczyna się w XVII wieku, gdy w Holandii powstały punkty które umożliwiały sprzedaż starych książek. Antykwariaty zaczęły pojawiać się w każdym większym mieście w Polsce. Zarządzali nimi pasjonaci, dla nich literatura była całym życiem, i to zamiłowanie można było zobaczyć. Wcześniej antykwariat kojarzony był z miejscem, gdzie na półkach, ladach i przy ścianach leżały antyki, książki i wiele innych przedmiotów. W połączeniu z pasją osób którzy nim kierowali wejście do antykwariatu było jak wejście do innego świata, świata literatury i poezji. Dzisiaj coraz mniej jest miejsc tego typu, najstarsze wolno kończą działalność, a nowych nie otwiera się.Dużą część obrotu używaną literaturą przechwycił internet, w nim otworzyło się dużo antykwariatów internetowych. Niektóre funkcjonują również tradycyjnie, wykorzystując internet jako dodatkowe źródło handlu, a duża grupa istnieje tylko w internecie. Obecnie Antykwariat online w swojej ofercie, poza książkami, oferuje m.in nuty czy pocztówki

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariaty

Antykwariaty - nowa strona:

Adres: