Urządzenia peryferyjne Podkategoria: Urządzenia peryferyjne

 • TDKA - Informatic System »

  Sprzedaż oprogramowania - Sprzedaż oprogramowania i sprzętu komputerowego
  Antywirusy, Oprograowanie, Peryferia, Akseroria biurowe wszystko dostępne w 24h od mementu złożenia zamówienia.
  Wysyłka tylko Kurierem.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artipol - tonery, tusze, cartridge, regeneracja, moduł bębna, chipy, proszki »

  F. H. U. ARTIPOL - TONERY, TUSZE, KARTRIDŻE, REGENERACJA KASET LASEROWYCH I MODUŁÓW BĘBNA (ZNANYCH JAKO DRUM) UDRAŻNIANIE DRUKAREK ATRAMENTOWYCH JAKŻE SERWIS DRUKAREK LASEROWYCH.
  Jesteśmy małą firmą, która się rozwija i dąży do uzyskania wszelkich certyfikatów jakości ISO. Firma stworzona dla klientów indywidualnych, firm (małych i dużych) i wszelkiego rodzaju instytucji państwowych. Sprzedajemy produkty gotowe 100% nowe, jak i regenerowane. Skupiamy się na najbardziej popularnych modelach, ale nie zapominamy o tych starszych. Produkty w naszym sklepie są robione lub zamawiane na bieżąco, przez co produkt nie jest zleżały i za to masz 100% gwarancje jakości.

  Skupujemy również kasety laserowe i kartridże atramentowe. Możesz także przekazać nam swój zepsuty toner, drukarkę laserową lub atramentową. Dążymy do pełnego, ale jakże żmudnego segregowania i zarządzania takimi odpadami, przez co chodź w niewielkiej ilości przyczynimy się do ochrony naszego środowiska.

  TROCHĘ O REGENERACJI KASET LASEROWYCH I MODUŁÓW BĘBNA ( DRUM)

  Kasety regenerowane staramy się wykonać z jak najwyższej jakości komponentów i produktów do tego celu. Komuś mogłoby się wydawać, że regeneracja kaset polega tylko na zasypaniu ją proszkiem - TU CHCEMY OBALIĆ TEN MIT, bo wcale tak nie jest. Kaseta laserowa, żeby była znowu żywotna, i zrobiła tyle samo wydruków co oryginalna, potrzebuje do tego dobrej jakości produktów i nowych komponentów. To jest tak samo, jak naprawa Twojej turbiny w samochodzie, którą trzeba umiejętnie rozkręcić, wyczyścić i wymienić stare komponenty na nowe, żeby znów mogła działać poprawnie. Osoby które chcą się przyczynić do obniżenia kosztów w swojej firmie, po przez za oszczędzeniu na drukowaniu, i chcieliby może sami regenerować dla siebie kasety - ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA. Lub zostaw to nam, a my zrobimy to z Ciebie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkomający sklep komputerowy »

  Hipermarket Internetowy o bogatym asortymencie -www.partner24.pl- salon komputerowy. Realizacja zamówienia 2,3 dni, Bezpieczeństwo, Najniższe Ceny, Dogodne Formy Płatności. Komputery,elektronika,foto,laptopy,serwery,urządzenia sieciowe,materiały eksploatacyjne,oprogramowanie ale również aparaty cyfrowe,GPS i telefony komórkowe.Napisz,zadzwoń,doradzimy,wyjaśnimy,dostarczymy!
  Znajdziesz tutaj sprzęt znanych i mniej znanych marek.Na bieżąco aktualizowana informacja o dostępności towarów w magazynie.Mozliwość odbioru osobistego zamówionego sprzętu.
  Wszystkomający sklep komputerowy

  Data dodania: 21 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep bramki VoIP »

  VoIP (ang Voice over IP) to technologia umożliwiająca prowadzenie rozmów głosowych przez Internet. Dzięki technologi VoIP możesz za darmo komunikować się pomiędzy urządzeniami / programami VoIP. Możesz też korzystać z niskich cen połączeń międzynardowych i lokalnych.

  W naszej ofercie znajdziesz szereg urządzeń pozwalających na wykonywanie tych rozmów przez zwykły analogowy telefon lub zakupisz urządzenia wielofunkcyjne które oprócz funkcji VoIP pozwalają na dzielenie połączenia internetowego również bezprzewodowo.

  Sklep z bramkami VoIP. Posiadamy duży wybór bramek i routerów VoIP WLAN i ADSL. Szeroka oferta produktów Linksys, Draytek, Fritz, Sipura, Dlink.

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Urządzenia peryferyjne

Urządzenia peryferyjne - nowa strona:

Adres: