lokalizacja numeru telefonu

wystarczy że wpiszesz w poniższe pole numer telefonu którego szukasz lokalizacja poszukiwanego numeru zostanie ci wskazana na mapie
locked.pl

Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · następna strona »
 • MBnotebook.pl - Twój Sklep Internetowy - Notebooki, Pda, Programy, Projektory, Komputery, »

  MBnotebook.pl poleca: projektory, komputery, programy, notebooki, laptopy, monitory LCD. Dodatkowo naprawiamy też notebooki, komputery, monitory LCD, drukarki laserowe. Odzyskujemy też dane z dysków twardych. Regenerujemy również tonery do drukarek laserowych.

  Data dodania: 12 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • TDKA - Informatic System »

  Sprzedaż oprogramowania - Sprzedaż oprogramowania i sprzętu komputerowego
  Antywirusy, Oprograowanie, Peryferia, Akseroria biurowe wszystko dostępne w 24h od mementu złożenia zamówienia.
  Wysyłka tylko Kurierem.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program do skutecznej windykacji »

  System do wspomagania windykacji został stworzony na potrzeby firm zajmujących się windykacją długów. Dostępne opcje pozwalają usprawnić windykację na każdym etapie ich egzekucji. Upraszcza rozliczenia z dłużnikami i kontrolę nad windykatorami. Podstawowe opcje systemu to: ewidencja i wydruk pism, gromadzenie danych spraw (dłużników, wierzytelności), kontrola dostępu do danych. Wypróbuj nasz program już teraz! Zamów wersję demonstracyjną.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • www.pcwirus.com - Sklep bezpieczny »

  W naszym sklepie mogą Państwo zakupić szeroki wachlarz rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo komputerów firmowych oraz domowych. Posiadamy również w ofercie oprogramowanie biurowe i rozwiązania sprzętowe.

  Data dodania: 15 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Automatyka przeysłowa, systemy MES - ipscontrol.pl »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą propozycją produktów i usług dotyczącą takich działów jak automatyka przemysłowa. iPS Control to najlepsza firma inżynierska w Polsce dostarczająca kompleksową obsługę projektów inwestycyjnych dla przemysłu. Oferujemy pomiary termowizyjne, sterowniki simatic s7, projekty automatyki. Pełne przekonanie i bezpieczeństwo uzyskane dzięki 12 letniemu doświadczeniu pozwalają iPS Control oferować bezpieczeństwo i profesjonalizm, jakość i elastyczność w bliskiej współpracy z klientem. Oferujemy systemy MES systemy zarzadzania jakością produkcji. Proponujemy Państwu nowoczesne rozwiązania m.in. systemy sterowania, pomiary termowizyjne, projekty automatyki, systemy MES, systemy wizualizacji procesów produkcyjnych bazujących na podzespołach najlepszych firm jak Siemens, Allen Bradley, Wonderware. iPS Control realizuje całkowite inwestycje w zakresie systemów zarządzania produkcją i wydajnością produkcji - Systemy MES.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  Przedsiębiorstwo Simple trudni się projektowaniem indywidualnego oprogramowania dla firm. W ofercie specjalistyczne rozwiązania klasy HRM oraz ERP dla administracji, edukacji, handlu, produkcji i służby zdrowia. Oferujemy również profesjonalne usługi szkoleniowe. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi referencjami.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne Warszawa, programy dla gastronomii »

  Usługi informatyczne Warszawa. Programy dla gastronomii. Oprogramowanie wspomagajace efektywne zarządzanie i sprzedaż w restauracjach, kawiarniach, stołówkach, kafeteriach i pubach. Oprogramowanie ułatwiające obieg dokumentów w restauracjach. Systemy pisane na indywidualne zlecenie. Usługi informatyczne Warszawa, consultingowe, audyty oprogramowania, outsourcing. Dajemy sposobność skorzystania z wersji demo, pozwalających na całkowite zaznajomienie się z funkcjonalnością oferowanych produktów. System Itelix iDocument to nowoczesne programy dla gastronomii, których kluczowym zajęciem jest przechowywanie oraz współdzielenie z innymi użytkownikami dowolnych dokumentów i plików czyli porzadkuja obieg dokumentów. Wszystkich zainteresowanych możliwościami oferowanego przez naszą firmę oprogramowania zapraszamy do skorzystania ze zdalnych prezentacji naszych produktów. Możemy zaoferować Państwu zarówno gotowe, uniwersalne produkty, jak również systemy oraz rozwiązania informatyczne dobrane dokładnie do Państwa zapotrzebowania.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Photoshop Sklep »

  Wszystko dla użytkowników Photoshopa.
  W tym sklepie kupisz wszystko do wykorzystania z Adobe Photoshop.
  Szczególnie polecane kategorie to Płyty CD, DVD, Zestawy .
  Dzięki tym zasobom uzyskasz wspaniały wygląd przetwarzanych obrazów cyfrowych.
  Jeżeli jesteś początkującym użytkownikiem Photoshopa, nie przejmuj się. Wraz z materiałami otrzymujesz instruktaże ich stosowania i bezpłatną, bezterminową pomoc techniczną. Nigdzie indziej nie uzyskasz tak indywidualnej pomocy.

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • oprogramowanie »

  crm (ang. customer relationship management) nazywa nadzorowanie relacjami z konsumentami - politykę biznesową, jakiej zamiarem jest kreowanie i konserwacja długotrwałych, należytych relacji z kontrahentami. Zaimplementowanie systemu crm to co prawda nie wyłącznie zainstalowanie pionierskiego oprogramowania, jakie umożliwi podwyższyć wydajność robót jednego czy też dwóch zespołów, jednakże modyfikacja kierunku rodzaju rozmyślania kompletnej firmy. firma komplus wypracowała swoje systemy crm, dzięki jakim rozporządzanie relacjami z konsumentami zachodzi w sposób wybitniej uregulowany. Usprawnienie owego procesu umożliwia konstruowanie długotrwałej współpracy z klientami. trudność kierowania relacjami z klientami rośnie razem z ilością konsumentów i wielkością przedsiębiorstwa. Realizowanie oprogramowania wspierającego ideologię crm jest czynnikiem nieodzownym w budowie polityki pozwalającej na wstrzymanie interesanta.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program antywirusowy Kaspersky - ITXON.pl »

  Firma Systemy Informatyczne ITXON zajmuje się dystrybucją i sprzedażą programów antywirusowych, narzędziowych oraz do ochrony danych.

  Staliśmy się Głównym Przedstawicielem na Polskę cenionych na rynku, międzynarodowych korporacji takich jak: Acronis, DeviceLock Inc., Entensys, Parallels Inc. oraz Autoryzowanym Partnerem Handlowym firmy Kaspersky Lab Polska, która od 2006 roku przyznaje nam corocznie Certyfikat Dystrybutora Roku.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Na stronie www www.pcmaniak.com.pl znajdziesz dużo interesujących wiadomości o komputerach i dużo materiałów do ściągnięcia. To takie działy jak Download, Porady, Czcionki, Muzyka, Humor, IRC itd.
  Wypada przyznać, że komputery zawładnęły naszym życiem na dobre. Komputery są obecnie wszędzie i nie wyobrażamy sobie istnienia bez nich. Na stronach www takich jak www.pcmaniak.com.pl możesz odnaleźć ciekawe informacje i materiały o komputerach! Sprawdź koniecznie stronę internetową www.pcmaniak.com.pl - znajdziesz tam także świetne mp3 (wszystko legalne) do ściągnięcia.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Citrix xenapp »

  Promowana strona powstała w celu prezentacji oprogramowania Winflector. Winflector jest zalecany jako świetna alternatywa np. dla citrix xenapp. Winflector pracuje przy użyciu Internetu, ale również np. łącza dedykowanego. Oferta kierowana jest do różnych, zwłaszcza wielooddziałowych przedsiębiorstw. Zdalne korzystanie z aplikacji usprawnia pracę i zmniejsza koszty. Na stronie można zapoznać się z zasadami działania oprogramowania.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprorgamowanie dla urzędów »

  Rekord Systemy Informatyczne swoja firmę prowadzi i rozwija od 1989. Załozycielem i jednocześnie prezesem spółki jest Janusz Szymura. Aplikacje biznesowe dostosowane do nowoczesnego rynku z możliwością ciągłego rozwoju dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz administracji publicznej. Rekord od wielu lat wiedzie prym oprogramowania na polskim rynku biznesowym oraz informatycznym.
  Rekord Systemy Informatyczne jest twórcą programów: Rekord ERP - oprogramowanie klasy ERP, do wdrożenia w firmach. Program ten jest narzędziem kompleksowej obsługi i intergacji każdych obszarów działalności w firmie. System posiada wiele pomocnych funkcji, m.in. optymalizacja zapasów, eliminowanie zbędnych kosztów oraz zmniejszyć niebezpieczęństwo utraty informacji, a także dostępu do nich osób niepowołanych.
  Aplikacja Ratusz został zaprojektowany dla jednostek administracjynych. System Ratusz został stworzony przy konsultacjach z kardą jednostek samorządowych, tak aby był optymalnie dosotosowany do potrzeb klientów. Korzystając z jego funkcji można m.in efektywnie zarządzać finansami, otrzymać szerokie wsparcie w podejmowaniu decyzji, program również stanowi doskonały fundament popularnego e-Urzędu..

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie sklepu internetowego »

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Data dodania: 18 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • SoftwareProjekt:: Oprogramowanie dla Firm i Domu »

  Oprogramowanie dla Firm i domu. Rozliczanie Pojazdów, Organizacja Pracy, Inwentaryzacja, Ewidencja Wyposażenia, Planowanie urlopów, Sekretariat, Rozliczanie Paliwa, Ryczałt Samochodowy, Kilometrówka

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie CRM Vision »

  CRM Vision sprawdza się w firmie, która potrzebuje wysokiej klasy systemu wspomagającego zarządzanie relacjami z klientami i rejestrowania i raportowania podjętych czynności. Wpływa na redukcję kosztów, związanych z zarządzaniem i obiegiem informacji. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam uformować przyjazny interfejs systemu CRM. Nawet dla nowego użytkownika jego obsługa nie stanowi problemu. Zdolność korzystania z Internetu jest wystarczająca ażeby być w stanie bez trudu użytkować system.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy do kosztorysowania »

  Nasze kursy przygotowane są przez trenerów z ogromnym doświadczeniem, fachowców z dziedziny zastosowania informatyki dla budownictwa. Warsztaty odbywają się w pełni wyposażonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik posiada samodzielne stanowisko. Kursy umożliwiają zgłębienie wiedzy z dziedziny kosztorysowania oraz na sprawne posługiwanie się programem do kosztorysów. Zapraszamy do zgłoszenia udziału na nasze profesjonalne kursy telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nasi handlowcy z chęcią rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy od max-shop.pl »

  Szukacie idei na swój biznes, który przysporzy Wam moc satysfakcji i korzyści finansowych? Doskonałym rozwiązaniem jest sklep internetowy. Coraz więcej ludzi decyduje się na zakupy przez internet, ponieważ jest to forma wielce wygodna. Oferujemy Państwu profesjonalne instrument do prowadzenie handlu elektronicznego, pozwalające na łatwą integrację z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż. Zarządzany przez Was sklep internetowy będzie funkcjonował bezproblemowo i bez zarzutu. MaxShop® jest efektem pracy całego zespołu profesjonalistów, z racji tego dostajecie Państwo produkt spełniający najwyższe wymagania i w oparciu o najwyższe standardy. Ideą MaxShop® jest udogodnienie i usprawnienie sprzedaży w sieci. Jesteśmy pewni, że wszyscy użytkownicy MaxShop® w pełni docenią komfort prowadzenia e-sklepu opartego na naszym systemie.
  Tworzymy sklepy inernetowe

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komputery Kraków »

  Zapraszamy wszystkich do użycia z oferty serwisu komputerowego na ulicy Tatarska 5 30-103 Kraków.
  Kontakt telefoniczny z nami pod numerem (12) 428 20 00. Firma NKK to doświadczona firma, z 20 letnią historią. Nasz serwis komputerowy, po za usługą naprawy komputerów wykonuje także inne usługi dla przykładu: naprawa komputerów. Na przestrzeni 20 lat naszej działalności, udało się nam nie jednokrotnie wygrywać przetargi na dostarczenie sprzętu komputerowego między innymi do Krakowskich Uczelni wyższych. Dla przedsiębiorstw przygotowaliśmy różne usługi informatyczne jak na przykład outsourcing IT i obsługa informatyczna. Dla osób prywatnych przygotowaliśmy między innymi naprawę komputerów. Zapraszamy do zapoznania się w pełni z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne »

  Syso.pl to zespół specjalistów specjalistów z branży informatycznej dla których zadania związane z pozycjonowanie stron internetowych, marketingiem w internecie a także wdrażaniem rozwiązań informatycznych nie stanowią problemów. Dokładamy wszelkich starań aby dawać naszym klientom możliwie jak najbardziej opłacalne rozwiązania jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych a także rozwiązania związane z marketingiem internetowym. Oferujemy bardzo szeroki zakres rozwiązań dzięki takim rozwiązaniom nasze usługi możemy świadczyć kompleksowo firmom i kliento indywidualnym. Wizytówki www projektowane i wytwarzane przez nas cechują się wykorzystaniem mnajnowszych technik projektowych, serwisy tworzone przez nas są czytelne oraz przyjazne dla użytkowników. Nieustannie udoskonalamy nasze umiejętności a nasze usługi są konkurencyjne w stosunku do innych agencji reklamowych dzięki świadczeniu wysokiej jakości usług po atrakcyjnych cenach. Strona www przedsiębiorstwa to wizytówka dla firmy jak również miejsce do dzielenia się aktualnościami przez osoby prywatne. Do każdego z naszych projektów staramy sie podchodzić indywidualnie, słuchajęc przy tym na każdym etapie projektowym opinii klientów. Naszym wspólnym celem jest świadczenie usług tak aby klient był z nich w pełni zadowolony.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • program do faktur »

  Oprogramowanie dla firm to jedna z podstawowych rzeczy jeśli chodzi o dobrą księgowość i porządek w dokumentach. Programy do fakturowania wykonują za nas dużo rzeczy czasochłonnych które w polskim prawie zajmują miesięcznie typowemu właścicielowi firmy aż 15 roboczogodzin. Sortowanie, automatyczne wypełnianie, układanie dokumentów, sprawdzanie ich poprawności to główne zalety softu do fakturowania. Polecamy zakupy nowoczesnego oprogramowania.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • CFI Systemy Informatyczne »

  CFI jest firmą informatyczno - konsultingową. Zajmuje się produkcją i wdrażaniem informatycznych systemów zarządzania klasy ERP, organizujących pracę wybranych działów oraz firmy jako całości. Głównym celem wdrożeń jest wzrost efektywności działania i obniżka kosztów operacyjnych użytkowników. Faktura zaliczkowa - CRM, ERP Podnoszenie efektywności rozumiane jest jako wzrost stosunku efektów do nakładów w każdej komórce przedsiębiorstwa. Oprogramowanie wdrażane jest dla firm, których specyfika działania potrzebuje czegoś więcej, niż posiadania zwykłego oprogramowania magazynowo-księgowego. Celem każdego projektu jest dostarczenie klientowi wartości dodanej konkretnego, widocznego efektu współpracy - pomniejszenia nakładów pracy w firmie, poprawy przepływu informacyjnego, jakości obsługi klienta i wzrostu sprzedaży.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oprogramowanie

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: