Aparaty cyfrowe Podkategoria: Aparaty cyfrowe

 • Aparaty cyfrowe. Fotograficzny sklep internetowy »

  Fotograficzny sklep internetowy oferuje lustrzanki cyfrowe oraz kompaktowe aparaty cyfrowe firm Canon, Nikon i Sony. Ponadto oferujemy obiektywy, lampy błyskowe, karty pamięci i torby fotograficzne. Foto Sklep Warszawa - sprzęt fotograficzny także na raty.

  Data dodania: 27 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • foto-cyfrowe.pl - aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, fotografia »

  Sprzedaż aparatów i kamer cyforowych, akcesoria, raty, promocje, Meritum, aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe, lustrzanki cyfrowe. Zapraszamy do bogatej oferty w naszym sklepie internetowym foto-cyfrowe.pl

  Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lomografia - Aparaty Holga »

  Jedyny w Polsce sklep z aparatami Holga do lomografii. Aparaty Holga są specjalnie przeznaczone do innego typu fotografii jakim jest lomografia. Za pomocą aparatu do lomografii uzyskasz efekty i zdjęcia, które są nie do wykonania za pomocą zwykłego aparatu cyfrowego. W naszym sklepie posiadamy aparaty Holga takie jak np. holga 120, holga cfn, holga gcfn. W naszym asortymencie można także znaleźć dodakowo akcesoria do aparatów lomograficznych, są to między innymi zestawy filtrów, filmy czy dla prawdziwych entuzjastów breloki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Obiektywy Canon »

  Obecnie w handlu produktami sprzętu fotograficznego prawie wszelkie urządzenia cyfrowe mają zamontowaną lampę błyskową, i taki jest zazwyczaj układ struktury prawie wszystkich aparatów fotograficznych w handlu. Oczywiście osiągalne są również w handlu aparaty, do których trzeba dokupić lampy błyskowe, te zaś są wybierane nie często oraz przez fachowych fotografików. Zwyczajny człowiek, zazwyczaj wykonuje zdjęcia swojej rodzinie oraz znajomym zakupi model urządzenia cyfrowego, kiedy to lampa błyskowa jest wbudowana i uruchamia się automatycznie przy wykonywaniu zdjęć. Jeżeli byśmy zechcieli zdefiniować pytanie który aparat fotograficzny jest lepszy, nie da się podać jednoznacznej opinii, albowiem niejeden fotograf ma zróżnicowane wymagania i preferencje co do urządzeń do robienia zdjęć.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty Ortodontyczne »

  Prowadzimy sprzedaż materiałów ortodontycznych importowanych spośród wiodących firm zagranicznych m.in. spośród USA, Niemiec, Włoch, Francji a Korei. Prowadzimy pracownię protetyczną. Oferujemy m.in. kleszcze ortodontyczne, pierścienie ortodontyczne, zamki ceramiczne, zamki ortodontyczne, aparaty lingwalne, aparaty ortodontyczne. Importujemy materiały ortodontyczne (ortopedia szczękowa) od producentów spośród całego świata. Oferujemy: - Specjalistyczny komplet naczyń stołowych klejenia pośredniego zamków: od przedsionka a od języka. - Praktykowanie aparatów ruchomych a wszelkiego rodzaju aparatów pomocniczych w ortodoncji stałej. - Wycinanie modeli orientacyjnych systemem amerykańskim (stosowanych na całym świecie). - Autoryzowany muzyk aparatów spośród rodziny DISTAL JET (dystalizatory)

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparaty cyfrowe

Aparaty cyfrowe - nowa strona:

Adres: